Кураторська група Відкритого архіву українського медіа-арту (Яніна Пруденко, Антон Лапов, Юлія Кузнєцова, Ларіон Лозовий) займається дослідженням та підтримкою українського медіа-мистецтва. Увага групи зосереджена як на історіографічних проблемах української медіа-археології, так і на архівації сучасних робіт українського медіа-арту, який досліджується як за регіональним принципом, так і за жанровим (візуальні, аудіальні, аудіовізуальні). Наразі група разом із іноземними колегами працює над створенням нових цифрових інструментів аналізу та презентації напрацьованих архівів.
Сайт Відкритого архіву українського медіа-арту mediaartarchive.org.ua
Альфред Максименко (нар. 1951)
Художник і педагог, професор кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. Керівник навчально-творчої майстерні. Співзасновник Інституту актуального мистецтва у Львові. Автор ряду теоретичних праць, присвячених проблемам реформування вищої мистецької школи, в тому числі автор синтезованої навчально-творчої системи, практична візуальна реалізація якої отримала назву АКТАКАД (актуальний академізм). Працює в ділянці монументального та станкового живопису, графіки, відеоарту та фотографії.
akuvido
Українські медіа-художники Ганна Куц (1971-2006) та Віктор Довгалюк (нар. 1967). Почали працювати разом на початку 90-х під час навчання у Львівській академії мистецтв, кілька років виступали як об’єднання «Таран». Учасники та лауреати багатьох зарубіжних міжнародних арт-фестивалів, серед яких EMAF, Japan Media Arts Festival, Transmediale та ін. Учасники програми Інфо Медіа Банк (ЦСМ Сороса – Київ), навчалися в Інституті нових медіа L4 (Берлін), резиденти V2_Institute for the Unstable Media, Роттердам.