Фаб’єн Зокко

Національний університет “Львівська політехніка”


“THREADS”
Мережева інсталяція, 2014

«В комп’ютерній термінології, ланцюжок (– це послідовність інструкцій, виконаних паралельно під час того ж процесу. Термін відсилає також до набору меседжів на форумі чи в Інтернет дискусії»

Інсталяція показує відбиток «перформансу», що автоматично виконується ботом – Автоматичне програмне забезпечення (термін «бот» це скорочення від «робот») використовується в мережі Інтернет для виконання повторюваних завдань та симулювання реакції на них людей – запущене в систему один день у вересні 2014 р. Було відмічено контакти цього бота з потенційними людськими адресатами через автоматичні поштові розсилки (відправлено було більше 5000 листів). Імейли цих «адресатів» були одержані в довільному порядку в Інтернеті.

Це ланцюжкове повідомлення з’являється під час виставки у формі тексту, що постійно переписується. Мейли були автоматично відтворені з тексту як таємнича Хайка та відсилають до питань штучного інтелекту або мови маніпуляцій. Вони творять потік захищений та в той же час поетичний, та розповсюджений по мережі через інфільтрацію та стратегію поширення.

Виробництво: Transcultures, within les Pépinières européennes pour jeunes artistes in Mons.

 

Фаб’єн Зокко (Fabien Zocco, ФР) досліджує мистецький потенціал технологічного аут-сорсингу, додатків та іншого програмного забезпечення.
Граючи на нескінченності можливостей цифрової мережі, він адаптує ікони популярної цифрової культури та віртуальної естетики до створення архітектури, форм чи футуристичних історій.
З невеликою іронією він ставить під питання наше ставлення до новітніх технологій, що заполонили нашу повсякденність, та досліджує це ставлення до віртуального. (Sonia Recasens)

Його роботи показувались у Франції (Le Fresnoy, FRAC Poitou Charentes…), Мексиці (French Institute, Mexico DF), Канаді (UQTR gallery, Trois-Rivières), Польщі (A-I-R program, Wroclaw), Бельгії (Transcultures, Mons) та он-лайн (The Wrong – New digital art biennale)

Фаб’єн Зокко закінчив Le Fresnoy-Studio National des Arts Contemporains (2016, відзнака журі)

http://www.fabienzocco.net/