Без категорії

Future Perfect (частина 2)

Друга частина проекту – експозиція мистецьких творів, що використовують IT та технології віртуальної реальності в URBAN бібліотеці міста Львова. (13-28.10.2017)

Друга частина Проекту Future Perfect | Доконане Майбутнє (URBAN бібліотека)

Друга частина проекту полягає в реконтекстуалізації простору URBAN бібліотеки. Публічна бібліотека стане не лише інформаційним центром цілого проекту, але й буде переосмислена  – як феномен прогресу, своєрідний репозиторій знання та місце його виробництва, опосередковано пов’язане з підтримкою поведінкових патернів індустріального суспільства.
Протягом 14 – 28.10.2017 р. в просторі URBAN бібліотеки тривала експозиція мистецьких творів, що використовують IT та технології віртуальної реальності, з метою змінити стереотипне сприйняття бібліотеки як застарілого та неефективного простору і подолати малу відвідуваність, простоювання/занедбання приміщень. Проект став яскравим прецедентом інтегрування мистецької компоненти в життя сучасної бібліотеки.
В експозиції взяли участь троєу країнських митців (двоє з Харкова –Микита Філоненко і Поліна Карпова та Дар’я Фес  з Києва) із залученням бібліотечного фонду та бібліотечного інвентаря у поєднанні із сучасними цифровими технологіями.
Urban бібліотека в спів-кураторстві з Антоном Лаповим вже ініціювала близький по духу та концепції Проект 102,5 – медіа-археологічне дослідження зниклих феноменів Львова,  пролонгований реалізацією даної експозиції і буде тривати в майбутньому. (www.facebook.com/project1025)