logo
ФЕСТИВАЛЬ АУДІОВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА
   
   
   

 

ТЕТРАМАТИКА 2015
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

ПРО ФЕСТИВАЛЬ


Століття тому, на початку 1910-х рр. мистецький світ сколихнув ряд своєрідних стильових революцій, а  світова культурна спадщина поповнилась видатними творами нового мистецтва, що стали взірцем для подальшого розвитку мистецтва у ХХ ст.
Саме 100 років тому після футуристичного маніфесту літераторів та художників з'явився маніфест Луїджі Руссоло, який звертав увагу на необхідність впровадження машин і нових технологій у світ музики.
Сьогодні, чільним напрямком світового мистецтва стає сфера нових медій – мистецьких творів, що широко використовують новітні  ІТ технології.
В західній Європі, подібно як і століття тому, починають зникати бар'єри між митцями і світом техніки.
Програмісти та інженери співпрацюють із художниками та музикантами над реалізацією нових мистецьких творів, а сфера мультимедійного мистецтва стає важливим плацдармом для презентації можливостей нових комп'ютерних технологій.
На жаль, в Україні ці сфери між собою не перетинаються, що нас віддаляє від світового культурного процесу.

Метою Фестивалю аудіовізуального мистецтва "ТЕТРАМАТИКА" є насамперед актуалізація українського напрямку аудіовізуального мистецтва в європейському контексті та створення міжнародної фестивальної платформи як унікального середовища для обміну досвідом митцями різних країн.
Фестиваль аудіовізуального мистецтва  «ТЕТРАМАТИКА» зосереджується не лише на взаємодії музики та зображення а й на розкритті потенціалу застосування ІТ технологій в мистецьких творах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

© art association NURT