Львівська національна академія мистецтв
“Oiko-nomic Threads”
інтерактивна система, 2014
Через переосмислення та перевизначення функціональності застарілих ткацьких машин та інтегрування їх до нової системи, ця інсталяція пропонує інший підхід до здавалося б застарілого процесу виробництва та використання праці, через виробництво плетеного текстилю. Дизайн генеративного текстилю виведений з даних Грецького національного агентства праці за допомогою визначених зразків, що походять з національного грецького мистецтва. Вироблений текстиль слугує матеріалізацією архівної інформації та фіксуванням поточної економічної ситуації.
Oiko-nomic Threads (Ойко-Номічні ланцюжки) є спільним проектом Marinos Koutsomichalis (Марінос Коутсоміхаліс), Afroditi Psarra (Афродіті Псарра) Maria Varela (Марія Варела). Презентація проекту відбулась у Національному музеї сучасного мистецтва в Афінах (EMST), Transmediale 2014 (Трансмедіале), Afterglow у Берліні, на виставці No Country for Young Men у Бозарському музеї сучасного мистецтва в Брюсселі та на 19-ому фестивалі сучасного мистецтва Sesc_Videobrasil у Сан-Паулу. Зразки плетеного текстилю також виставлялись на Future Innovators Summit exhibition at Ars Electronica 2014 у Лінці (Австрія) та на виставці дизайну на ISWC 2014 (International Symposium on Wearable Computers) в Сіетлі (США).
Афродіта Псарра (Afroditi Psarra) (GR)
Художниця міждисциплінарного спрямування та дослідниця, яка працює з e-текстилем, електронікою та звуком. Її інтереси сконцентровані на концепціях сприйняття тіла як інтерфейсу, сучасного ремесла та народних традицій, сучасної іконографії та ретрофутуристичної естетики. Її роботи представлялись на багатьох платформах таких як Siggraph, Ars Electronica, Тransmediale та CTM, Amber, Piksel, а також MakerFaire Rome та ін.
afroditipsarra.com
Марія Варела (Maria Varela) (GR)
Митець жанру нових медіа та розробник майстерень (воркшопів) з дослідження та розвитку стратегій колективного виробництва. У 2010 році закінчила програму МА з Інтерактивних Медіа у Коледжі Голдсміт у Лондоні. Через нові медіа та творчі технології прагне здетонувати глядачів, перетворити їх на активних учасників, спровокувати у них перетворення її презентацій через їх власну особистість. У даний час досліджує теми ідентичності, пам’яті, наративу та медіа археології.
www.mariavarela.net
Марінос Коутсоміхаліс (Marinos Koutsomichalis) (GR)
Митець та дослідник. Через звук та широке коло інших медіа він докопується до специфіки сприйняття, технології, та матеріалу за допомогою гіпермедіа, методологій проекту та підтримки сайтів. Його роботи представлялись на різного виду майданчиках, дотичних до сфери діяльності, від провідних музеїв та гучних мистецьких фестивалів до виробничих сайтів та від «андеґраундних місць» до церков чи наукових конференцій.
marinoskoutsomichalis.com