Ujif_notfound [UN]

Національний університет “Львівська політехніка”


IsoTEK
В реальному часі аудіовізуальний генеративний простір, 2017

ISO_tek аудіовізуальна робота, що генерується в реальному часі, і є продовженням роботи RECT_STRUCT, її логічним розвитком. У цій інсталяції використовується математичне моделювання ізоповерхні і відображення об’єкта “в самому собі” в 3д просторі. Ця робота представлена у версії для системи віртуальної реальності HTC Vive і дає можливість глядачеві зануритись в “інший вимір”, відчути повний відрив від реальності, впливати на геометричну побудову та звук.

 

Ujif_notfound [UN] – це медіа-проект, заснований в Києві у 2007 році.
Основним напрямком діяльності є створення мультимедійних систем на основі алгоритмів кінетичного зв’язку між людиною і програмою.

“Живі” виступи засновані на генерації звукових і візуальних потоків в режимі реального часу. Використовуючи написані попередньо програми (патчі) Ujif_notfound створює унікальний аудіо-візуальний простір, який існує тільки під час виконання, і точне відтворення якого майже неможливе. Такий підхід має широке функціональне використання для створення інсталяційних інтерактивних середовищ в будь-яких просторах, як фізичних, так і віртуальних.

релізи

Electroacoustic Works of Ukrainian Composers 1964 – 2017
[pre][code] – Catalogue # : KVITNU 41 http://kvitnu.com/releases/kvitnu41/
aneuch – cat: ton015 # : electroton
v/a “Myths & Masks” – Catalogue # : KVITNU 18
Below The Radar Special Edition: Zikro – Advanced Music From Ukraine – compiled for The Wire

Вибрані твори

::::::RECT_struct::::::
Інтерактивна аудіовізуальна інсталяція на основі
алгоритмічного синтезу аудіо потоків і генерування 3D-простору в режимі реального часу.
Серія робіт заснована на вивченні ректангулярних осциляторів і їх поєднання з відео-інтерпретацією.
https://vimeo.com/69546931

Bootstrap – алгоритм самогенерації партитур для оркестру (BAS for orchestra) – проект, який був розроблений у співпраці з Київським медіа-художника V4.ENKO і викладачем музики та інформаційних технологій Київської консерваторії Аллою Загайкевич і вперше представлений на фестивалі EM -VISIA- 2011.

ALPHABETCOMPOSER – інтерактивна інсталяція або перформанс
перетворює текст в аудіо потік //Текст сприймається як партитура// Кожній літері алфавіту відповідає фрагмент аудіо з твору композитора, чиє прізвище починається на цю літеру.

Аудіовізуальна інсталяція самогенерації аудіо- і відео-потоків для 4 проекторів ALGORITHMORGANISM, створена з V4.ENKO.

Practice of Strings – аудіо-візуальна інсталяція на основі інтерпретації руху, що фіксується за допомогою камери, в аудіо-візуальний ряд. Проект був представлений на декількох фестивалях в Україні, та на Assembly CIME / ICEM / MUSICACOUSTICA-BEIJING 2012 ( Beijing)

http://un2114.com/
http://soundcloud.com/ujif_notfound
https://vimeo.com/ujifnotfound/videos
http://un2114.bandcamp.com/